شرایط و قوانین

به سایت فروشگاه اینترنتی زمستون خوش آمدید؛ تمامی افرادی که به صورت مستقیم یا غیر مستقیم شامل کلیه کاربران فروشگاه اینترنتی که از محتوای وب سایت زمستون استفاده می‌کنند، باید شرایط زیر را به صورت کامل بپذیرند:

مالکیت حقوقی:

مالکیت معنوی محتویات فروشگاه اینترنتی زمستون  شامل قانون حق تکثیر بوده و متعلق به فروشگاه اینترنتی زمستون می باشد.

حریم شخصی افراد:

هیچ یک از اطلاعات وارد شده حساس در این وب سایت (از جمله ایمیل‌ها، شماره تلفن و موبایل‌ها و سایر موارد) منتشر نخواهد شد و به صورت کامل نزد ما محفوظ خواهد ماند و همچنین فروشگاه اینترنتی زمستون به هیچ وجه اطلاعات منحصر بفرد کاربران را به اشخاص و طرفین غیر، واگذار نخواهد کرد.

روش های پرداخت:

روش های پرداخت در فروشگاه اینترنتی زمستون به شرح زیر می باشند

  1. پرداخت آنلاین توسط درگاه بانکی زرین پال
  2. پرداخت درب منزل در تهران و محدوده تهران

هزینه حمل و نصب محصولات خریداری شده در سایت زمستون:

هزینه حمل و نصب محصولات به عهده خریدار محترم میباشد که هزینه حمل توسط واحد فروش سایت زمستون پس از خرید به مشتری اعلام میگردد وهزینه نصب طبق تعرفه مشخص شده توسط شرکت تولید کننده تدوین گردیده است.

مشتریانی که تمایل به دریافت محصول توسط خودشان میباشد پس خرید با هماهنگی واحد فروش اقدام مینمایند.

 مدت زمان تحویل کالا:

مدت زمان تحویل کالاها در شهر تهران حداکثر 1 روز کاری می باشد.

 توجه:  سفارش های ارسالی شهر تهران به دلیل قابل پیش بینی نبودن مسائلی نظیر ترافیک یا حوداث غیرمترقبه، در یک بازه زمانی 2 ساعته که با مشتریان هماهنگ خواهد شد، تحویل می گردند و مشتریان محترم لازم است که در بازه زمانی مشخص شده در محل تحویل سفارش حضور داشته باشند، در غیراینصورت مسئولیت و هزینه ارسال مجدد آن بر عهده مشتری می باشد.

 مدت زمان تحویل کالا در شهرستان ها 2 تا 3 روز کاری میباشد.

بدیهی است بعد از گذشت موعد مقرر تحویل با شماره تماس های بخش فروش تماس بگیرید و پیگیری کنید.

09125782841 –  02133905083

فرم سفارشات:

کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح از جمله(کد پستی صحیح،شماره تماس فعال،آدرس دقیق)به طور کامل تکمیل نمایند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری نخواهد بود و مسئولیت عدم تحویل بر عهده خریدار میباشد.

عودت کالا و بازگشت وجه:

در صورت باز نشدن بسته بندی محصول و عدم استفاده( طبق تائید کارشناس انبارسایت زمستون )تا 48 ساعت، طی هماهنگی با واحد فروش زمستون اقدام به مرجوع نمودن محصول نمایید.

بدیهی است که پس از دریافت کالا توسط انبار فروشگاه زمستون مبلغ پرداختی خریدار طی مراحل اداری و بانکی عودت داده میشود.